| danny61 a întrebat:

Cind trimit mail-uri, primesc "MAILER-DAEMON@Failure Notice", la multe dintre ele. DAR NU LA TOATE. poate cineva sa-mi spuna care-i "beleaua"?
multam' anticipat!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Adica mailurile nu sunt trimise, de cele mai multe ori pentru ca adresele nu sunt scrise corect, sau nu mai exista. failure notice iti apare

1 răspuns:
| danny61 explică:

Sigur. "compun" mail-lul, dau "send". dupa 1-2 min. primesc eu un mail cu :Failur notice: MAILER -DAEMON@nm9.bullet.mail.sp2.yahoo.com",de exemplu.(asta a fost ultimul). problema mea este ca unele mail-uri se duc fara probleme.si nu am reusit sa gasesc o legatura intre adresele care merg si cele respinse.