| 0231543216412 a întrebat:

am si eu o problema... mi-am facut de curand mail pe telefon...si acum 2 zile am intrat pentru prima oara pe yahoo mail pe PC.problema este urmatoarea:cand trimit un mail cuiva, iar acel cineva imi da reply, imi apare mailul, insa daca cineva imi trimite mail pur si simplu, individul primeste un mail de la MAILER-DAEMON cu subiectul failure notice.Cine imi spune cum as putea sa fac sa pot primi si eu mail, ii voi da o funda!

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Individul nu iti scrie adresa de mail corect si ii vine inapoi eroarea cu mailer-deamon iar cand da reply la mailul tau se completeaza automat cu adresa de mail corecta la To:. Ia incearca sa iti trimiti tu singur un mail sa vezi daca iti vine sau primesti tot eroarea aia si daca iti vine ai o confirmare ca problema o are individul, nu iti scrie adresa de mail corect

| LaraLee a răspuns:

Roaga individul sa iti scrie adresa de e-mail corect.
Succes, Lara