| xXGaBiXx a întrebat:

Cine are internet prin ZAPP? si ce viteza aveti? (eu am 15KB/sec si pe ce ma sfatuiti sa ma pun?)

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Ai o viteza mult prea mica, eu am 151, 70MBps si pot sa spun ca sunt multumit, nu poti sa ai furnizorul meu de internet deoarece e unul local care nu are acoperire decat in zona mea, eu iti recomand sa-ti faci abonament la RCS/RDS, au o viteza rezonabila, trafic nelimitat si abonament fix indiferent cat stai pe internet.