| Ge3e0 a întrebat:

Cine are Nokia n85 si are facebook instalat? Am cautat mai multe pe net, dar majoritatea nu merg si care mergea, e putin "ciudat" (apar doar niste imagini micute, gen meniu ca la Nokia)

1 răspuns:
| danut95 a răspuns:

Pai intra pe google scrie facebook login loghezate si dupa dai pana in josul pagini si acolo iti va apare instaleza facebook pe nikia tau sinavigheza mai repede dai ok pe el si lasa-l sa se descarce (mentionez toate satae trebuie facute pe telefon)