| Denyisssa a întrebat:

Cine are programul Audacity de modificat melodii? As vrea sa stiu si eu tot ce pot face cu acest program... daca se poate, vreau o lista.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti mări volumul melodiei, poți scurta melodii sau decupa părți din ea, poți introduce alte părți dintr-o altă melodie, poți mări bassul, etc.

| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Eu am folosit Audacity, insa iti recomand WavePadSoundEditor. Mi se pare usor de folosit si eu il utilizez de vreo 2 ani.Iti las un link si iti zic sa l incerci pe asta. http://www.nch.com.au/wavepad/

| Denyisssa explică (pentru FastAndLudicrous7):

Mersi.Dar nu il voi folosi, raman la acelasi.