| LighteD a întrebat:

Cine foloseste mozilla? Am o intrebare. Cand incerc sa deschid suplimentele de la unelte, imi tot apare ca se incarca (dar nu se incarca oricat astepti ) asta de 2 zile mi se intampla, vroiam sa dezactivez un supliment de acolo. Ce se poate face?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dezinstaleaza browser-ul si apoi il instalezi iarasi, ar trebui sa dispara acel supliment.
Daca nu reusesti asa atunci incearca sa-l stergi cu programul Unlock, este gratuit si il poti descarca de pe site-ul oficial. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

La mine merg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,eu te sfatuiesc sa-ti descarci opera ca browser dupa parerea mea, iar multi folosesc. In legatura cu mozila, l-ai putea reinstala creed. Bafta!