| Nane a întrebat:

Cine imi da si mie o licenta pentru kaspersky internet security 2010?

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

KIS 2010 se cumpara. Poti incerca sa folosesti si o versiune piratata, insa eu nu te as sfatui. Cei de la Kaspersky au un sistem foarte bine pus la punct prin care in clipa cand vrei sa ti actualizezi definitiile iti dezactiveaza softul, daca descopera ca acel key pus de tine este in blacklistul lor. happy Intr adevar KIS 2010 este printre cele mai bune suite de securitate, asadar stii tu foarte bine de ce il vrei. happy Bye.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca la producator!