| Jony123 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un antivirus foarte bun care sa nu consume resurse... La kaspersky Internet Security 2010 aveti sa imi dati licenta valida?

Răspuns Câştigător
| wert a răspuns:

Kaspersky ii cel mai bun antivirus, si daca nu-l cumperi, nu o sa-l gasesti cracuit sa functioneze mai mult de 2 luni... asa ca daca nu-l cumperi, incearca avast professional cracuit, ii al 2 -lea dupa kaspersky...iti zic din experienta proprie

13 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

încearcă Avira antivirus.Este gratis, are o rata de detecţie a vituşilor de peste 96% şi consumă doar 56K din RAM, ceea ce mi se pare puţin, plus că se actualizează zilnic automat.

| Jony123 explică:

Avira l-am folosit 1 an si mea scapat de 2 ori niste troieni de am esit doar cu foramatatre HDD, de kAaspersky ce ziceti pe linga avast?

| Jony123 explică:

Avast 4. 8 cit rami consuma, dac versiunea 5?

| Jony123 explică:

Kaspersky internet security cit ram consuma?

| Jony123 explică:

Daca folosesc avast 5 si zone alarms citi MB de ram se consuma?

| Jony123 explică:

Avast pro 4. 8 are si friware?

| Jony123 explică:

Kaspersky Internet Security 2010 consuma finca are si firwale, daca ai pune avast si alt friware (comodo de exemlu sau altu) ajungu la 500 de MB de ram si Kaspersky are si friware si antivirus f bun la 230 de MB ram... Eu cred ca e bine... Voi ce spuneti?

| procust a răspuns:

Ia avast gratuit e foarte bun, nu consuma multe resurse si isi face foarte bine treaba!

| wert a răspuns:

Eu am avast profesional 4. 8. 1356, si nu consuma multe resurse, si isi face treaba de un a n jumate incoace, kaspersky ii mai bun, dar consuma mult si costa ceva bani, asa ca raman la avast...

cat despre zone alarm, consuma si ala resurse si nu face mare lucru...

| DannielZMF a răspuns:

Incearca avast 4. 8 eu il am de un an si nu e facut figuri!

| scr a răspuns:

Folosesc NUMAI AVAST de 4 ani de zile. E cel mai bun.Am folosit inainte mai toate antivirus-urile care existau atunci si nu am fost multumit decat de Avast.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast