| Laurretta a întrebat:

Cine îmi dă un site de unde pot descărca antiviruși GRATIS?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

3 răspunsuri:
| Frumushka a răspuns:

Buna:) cauta avira antivirus-http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus