| BogdanFnky a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste telefoane cu Wi-fi(whirless)? (de preferabil cu touchscreen)

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

LG Optimus One > HTC Wildfire.
Dar daca doar asta te intereseaza, orice telefon cu wireless iti indeplineste dorinta.
Pune si tu o intrebare mai completa, gen: Vreau sa-mi cumpar un telefon cu touchscreen, care sa aiba wireless, sa tina bateria x zile, sa aiba sau nu bluetooth, sa aiba sistemul de operare cutare, sa fie in gama de pret min-max etc.

| YoYo a răspuns:

Htc wildfire. Cel mai bun telefon mi se pare. Umpic mai greu de manevrat dar o sa te intelegi bine cu el o sa veziwinking

| ddanielstefan a răspuns:

Nokia,x6 il am de 4 luni si sunt foarte multumit de el.