| Blue_2910 a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc arhiva de mess? Stiu ca trebuia sa intru in Program Files >- Yahoo! >- Messenger >- Profiles, dar nu imi apare folderul Profiles si nici cu search nu mi-l gaseste.

Răspuns Câştigător
| Webber a răspuns:

Pe Windows Vista si Windows 7 profilurile de Messenger sunt stocate in: C:\Users\(Userul tau pentru Windows)\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles

Succes!

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Pana la profile ai intrat bine, acolo sub profile trebuie sa-ti apara ID-ul tau si-l deschizi dupa trebuie sa-ti apara Arhiva din nou.Astea iti apar numai daca ai setat tu messengerul sa memoreze toate discutiile, altfel el le va sterge cand iesi de pe mess.

| smecherita_4821 a răspuns:

Mai incearca

| alexutza123 a răspuns:

Click dreapta pe un id[oarecare] si dai message Arhive si iti apar toate arhivele dupa

| mariafaneminem a răspuns:

Incearca F3

| Viorel_Lal_1978 a răspuns:

Lal raluca violeta

| Viorel_Lal_1978 a răspuns:

Mesajele lui lal raluca violeta