| ady900 a întrebat:

Cine imi puate faci si mie un server de minecraft cu hamachi sau fara si sa imi arate pe TeamViewer. Dau funda.

12 răspunsuri:
| Shmooks a răspuns:

Decat sa va faceti server, care de obicei e cat de cat usor de facut mai bine veniti cu prietenii pe Rocraft.Lgz.ro, server serios fara lag, cu eventuri si arene.

| ady900 explică:

Id meu dubluA42@yahoo.com

| dede2222 a răspuns (pentru ady900):

Sal imi faci si mie un server plz(dar fara user premium )

| Viorel_Andrei_1980 a răspuns:

Barbu Andrei skypeul meu am o poza cu 2 caini in fundal albastru ma bagi si te rezolv

| MardaleGabriel a răspuns:

Pot eu

| MardaleGabriel a răspuns:

Ok fa singur du-te pe aternos.org si apasa play.dai sign up si fa-ti un cont.fa un server si du-te pe creionul alade acolo si iti va scrie or non-premium or cracked bifeaza cracked s-au nonpremium porneste serverul ip ul serverului este fix deasupra si cam atat si ai propriul tau server free

| BenyiBoY a răspuns:

Minecraft.lcsnet.ro
este un sv tare din pct meu de vedere
la inceput iti da lucruri tari. Eu ma joc pe el cu numele de BenyiBoY

| Kortagho2013 a răspuns:

|DNS: mcx.mcro.eu / fun.mcro.eu
|Mode: Minecraft
|Versiunea: 1.4.6
|Info: Server Hostat 24/7, Events, Warps, Spawn Zone, Kits, 40 SLOTURI ...etc =====> ONLINE

| Seby1231 a răspuns:

Raspunde-mi daca vrei sa te ajut, am deja cam 3 server de hamachi, ma joc aproape tot timpul cu ele, si pot sa-ti pun si pluginu-ri, deci da-mi un PM sau raspunde pe TPU

| abcderddddddd a răspuns:

Scrie aterons.ro servar de minecraft gratis definitiv

| Evolution_Gaming_1970 a răspuns:

Te ajut eu Id: iancugeorge97

| Niculae_Andrei_1994 a răspuns (pentru Evolution_Gaming_1970):

Te rog imi faci si mie un server uite id meu de mess
mohora_andrei