| danina a întrebat:

Cine imi recomanda un telefon de cel mul 1000 ron care sa aiba camera de 8 mp si sa fie subtire si rezisten? eu am vrut sa imi iau Motorola motoluxe dar din ce am auzit nu este rezistent FUnda

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde la ce vrei tu sa reziste. Ai de gand sa-l dai de toti peretii? Sa inoti cu el in mare? Sa-l arunci de la etaj?

| danina explică (pentru ardnaxur1961):

De obicei sa fie rezistent la cazaturi...

| pnker a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz e bun si e destul de ieftin. Camera e foarte buna, atat cea video cat si foto (filmeaza HD la 24 fps). Gasesti aici la 711 lei http://www.gsmactiv.ro/sony-ericsson-vivaz-u5_471.html.

| robertaasdfghj a răspuns:

Sony Ericsson Xperia Ray