| facebook201234 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu messenger? Am adaugat mai multe persoane in lista de la messenger dar nu imi apar ca le-am adaugat, iar persoana pe care am adaugat-o imi zice ca ea ma are in lista si cand incerc sa o adaug din nou imi da eroarea asta: There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again. CE SA FAC?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Aşa e messenger (yahoo). E buguit... nu mai adăuga multe persoane... adaugă şi tu cele care le cunoşti. Degeaba aveţi în lista 10000000 de persoane, la ce bun? nu câşţigaţi nimic.

| facebook201234 explică (pentru Evolution):

Nu am adaugat multe 2 sau 3 si am vazut ca nu imi apare

| ancaroxy01 a răspuns:

Imi pare rau dar asa mi s-a intamplat si mie si nici eu nu am mai putut sa bag prieteni la mine in lista. A trebuit sa imi schimb adresa de emailsad