| Noname_6326 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Am descarcat fimul The Last Song cu windows media player si imi spune "Codec error:use windows mediaplayer Aborting video, redirecting to Microsoft Codec download page" si asa cu orice program deschis.Ma redirectioneaza automat la o pagina de net dar nu pot downloada nimic, spune ca nu exista deocamdata cod pentru. aceasta tara, in engleza, in fine.Cine imi poate spune ce sa fac? Mi s-a mai intamplat si la alte filme care merg deschise doar cu Windows Media Player. Dau funditastraight face

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu ai codec, baga VLC e usor de utilizat si are codec pentru toate...

Răspuns utilizator avertizat
| andreivmarin a răspuns:

Renunta la tot ce iti ofera microsoft si instaleaza vlc

| Noname_6326 explică:

Am si vlc dar nu merge, de obicei eu vizionez filmele cu acest program.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| DONASABY a răspuns:

Eu descarc filmele direct cu subtitrare si direct de pe site-urile care ofera filme online! O simpla extensie de la mozilla care se numeste NET VIDEO HUNTER! imi ia filmul direct asa cum e, de pe orice site, fara sa ma mai complic cu codecuri si alte programele; succes

| marina2998_3265 a răspuns:

Poi tot ce ai scris acolo inseamna: "Eroare Codec: utilizarea mediaplayer ferestre întreruperea video, redirecţionarea către Microsoft Codec pagina de download" cam asa ceva asa ca nu te supara deoarece nu sunt specialista in engleza dar am stat in anglia 1 an jumate...big grin pai parerea mea este ca trebuie sa incerci sa il downloadezi si de altundeva poate il gasesti iar daca nu intra pe flime online i il vezi pe net! Simplu! Noroc! Fundita pls! big grin