| MiCuLuTsA a întrebat:

Hei, ajutati-ma si pe mine va rog cryingcryingam o problema...am descarcat un film si cand il deschid sa ma uit la el incepe filmul dar are doar 19 sec si zice ---"codec error:use windows media player si cateva sec mai tarziu... aborting, redirecting to microsoft codec download page.
ce trebuie sa fac sa imi miarga va rog ajutati-macryingcrying

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Iti trebuie codecuri pentru filme (mai noi ), cauta pe net sunt de downloadat, se instaleaza si ii totul ok