| Yahooo a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie un script pentru site cu programe tv online care sa functioneze

Răspuns Câştigător
| Dangero5 a răspuns:

Pentru asta trebuie să ai un acord cu cei care furnizează acest serviciu! Eu pot doar să îti dau un site cu script-uri de toate felurile şi poate găseşti vreo soluţie acolo! www.dynamicdrive.com O soluţie ar mai fi să faci link direct la postul TV indicat şi tot ar fi ceva! Sper că am fost de ajutor! Baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti dau eu intra pe www.radiotalente.com si cautama dj juve!

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

Salut nu iti trebuie Script intra aici si Vezi ce Vrei!
www.portaltv.ro