| ioanamonica a întrebat:

Cine stie ce am sters din programele leptopului sau software, drivere nu stiu ce sunt? iddea e ca nu-mi merge camera web de la Messenger-My webcam? am dat din mess Set up video and voice dar degeaba tot nu-mi merge webul cand dau pe My webcam. Zice "Sorry, no webcam was found on your system,". Funda

Răspuns Câştigător
| Sly a răspuns:

...Sau da un restore de system la o data mai dinainte stabilita (cand functiona perfect)

| ioanamonica explică (pentru Sly):

Cum se da restore de system?

| Sly a răspuns (pentru ioanamonica):

Click Start - All Programs - Accessories - System Tools - System Restore - Next... si alegi data - Succes!

| ioanamonica explică (pentru Sly):

Mersi de help

4 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

Cauta pe net driver-ul webcam pentru computerul tau si instaleaza-l din nou.