Întrebare recomandată | Cosmin_Diaconescu_1997 a întrebat:

Cine stie cum fac sa nu-mi mai apara eroarea "Runtime error" cand incerc sa intru intr-un program?

Răspuns Câştigător
| dragos077 a răspuns:

Salut! O bună practică este instalarea pachetelor All In One Runtimes. Acestea conțin cele mai multe dintre modulele software adiționale necesare pe un calculator. Aceste pachete ar trebui instalate pe orice calculator, cât mai curând după instalarea sistemului de operare. Ele sunt compatibile cu Windows XP, Vista și Windows 7, versiunile 32 sau 64 bit.
Pe scurt ai putea sa ati instalezi o noua versiune a programului visual c++ runtimes

1 răspuns:
| Amin a răspuns:

Instaleaza Java, sau.net framework 2.0 sau 3.5