| Spanac123 a întrebat:

Salut am o intrebare, atunci cand incerc sa deschid 4story vendeta imi da eroarea asta ( Runtime error - abnormal program termination ) Cine ma ajuta sa o repar am cautat pe net si ori ma punea sa intru in "msconfig" si numerge sau in control panel sa sterg. netframework si nici nu il am acolo dar in caculator il am straight face
AJUTATI-MA DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu poţi şterge acel "netframework" prin Control Panel- Add or remove programs descarcă de pe internet Revo Unistaller. Apoi deschizi programul şi ştergi acea chestie fără probleme.

| Spanac123 explică (pentru anonim_4396):

Am nevoie ca cineva sa imi spuna cum sa o repar nu cum sa sterg netframework. Oricum mersiwinking poate ma ajuta

1 răspuns: