| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi schimb numele la bluetooth pe Samsung Wave Y S5380? stiu ca pare o intrebare ridicola dar nu gasesc nicicum laughing please help me not worthy

6 răspunsuri:
| Vreoproblema a răspuns:

Nu cred ca se poate.Am cautat o zi intreaga in tel si nu este.

| Biancaϟ a răspuns (pentru Vreoproblema):

Mda. sad ma gandeam poate reusesc sa il schimb daca il conectez la laptop, desi ma indoiesc laughing

| Vreoproblema a răspuns:

Si eu am vrut pentru asta dar n am gasit. uita te in manualul lui, poate gasesti.stiu ca i ciudat sa te uiti in manual dar cand esti disperat, faci aproape orice.bafta
ps:stii cumva unde este gps ul?

| Biancaϟ a răspuns (pentru Vreoproblema):

Mda,probabil o sa ma uit in manual. sau o sa o las balta laughing nu stiu unde e gsp-ul sad am cautat si eu, si pe Samsung apps dar nu am gasit nici o aplicatie buna.

Răspuns utilizator avertizat