| juniorradoi a întrebat:

Cine stie cum se face misiunea de la San Andreas cu masinile care danseaza?

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

E putin mai greu, dar vei reusi.Deci,iti voi explica prin pasi.

1.Pe harta iti va arata un patratel galben si te duci acolo;
2.Acolo este un garaj in care iti modifici masina care ti-o da acela;
3. Dupa ce ti-ai facut masina iti va mai arata un patratel galben si te duci acolo;
4.Cand ai ajuns, vor fi dusmanii tai galbeni;
5. Faci un pariu cu ala pe cati bani vrei tu(apesi pe SHIFT);
6.Iti va arata sageti care tu trebuie sa le faci.

Cum dansezi cu masina pe sageti? Sunt doua metode pentru a face asta.
Ori de pe 2(jos), 8(sus),+(dreapta) si 4(stanga). Trebuie sa faci cu cifrele de la tastatura din dreapta.
Sau mai usor, de pe sagetile alea de la tastatura.
Cand iti va arata o sageata in pozitia asta:/ sau \, sau in jos, va trebui sa apesi (exemplu) sageata sus si dreapta pentru a face asta /.

Ai inteles? Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

ALT + F4 si sari peste misiune.

| cosmin2601 a răspuns (pentru JaJe):

Unde trebuie sa te afli ca sa apesi?

| sKilL a răspuns:

Cu tastele de pe Num Pad. din dreapta... numerele 2-4-6-8

| SebySZ a răspuns:

Cand iti arata : sageata in jos -apesi 2
sageata in sus -apesi 8
sageata in stinga-apesi 4
sageata in dreapta-apesi 6
ATENTIE!: apes 2, 4, 6 si 8 atunci in sagetile intra in acel cerc

| cristi112233 a răspuns:

Salut!
Daca esti pe laptop mic si nu ai numpad o sa iti fie mai gre ca trebuie sa apesi pe litera "H" si sageti, dar daca esti la calculator, e foarte simplu, doar de numpad (numerele din partea dreapta)!