| Mellie00 a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara un iphone 4 la un pret ieftin? FOATE IEFTIN fara abonament!
funda!

7 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Da, se numeste Galaxy S, il gasesti la 1800 lei pe net

| mrclaust a răspuns:

America, Anglia ...cu cât mai înspre Vest cu atât mai ieftin și iartă-ma dacă crezi ca sunt ironic dar nu ai alta soluție.

| lucian a răspuns:

De pe okazi.ro

| cinnamon a răspuns:

De pe ebay dar la mana a doua

| Raul a răspuns:

Ce-i drept nu esti singur/a care cauta asa cevathinking daca raspunde cineva sa raspunda si pentru minelaughing(scuze ca nu am dat un rasp folositor dar nu stiu de unde happy )

| WantToPLAY a răspuns:

Vand eu iphone 4 negru 16GB original, iOS 6.0.1 pret 15 milioanewinking

| tixen a răspuns:

Nu stiu daca gasesti iphone 4 foarte ieftin cum te referi u