| IoanaEvelina a întrebat:

Cine stie parole pentru sims2?

Răspuns Câştigător
| Dumb0 a răspuns:

Http://www.cheatcc.com/pc/sims2.html

Poftim, e cel mai bun site pe care il stiu fiindca iti zice toate codurile si iti si explica cum sa faci ca sa functioneze :D. Sper ca am fost de ajutor.

30 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Ca sa intri pe parola apasati ctrl+shift+c ( asta e fereastra cu cheat mode) apoi scrie| motherlode |

| dienuk a răspuns:

Hei, pai.parole parole.
motherlode-pentru bani
mouve_objects on-poti sa muti obiectele selectate
a, si in aceste site-uri poti downloada obiecte, haine, case etc pentru www.simplystiling.com
www.thesims2.com
www.modthesims2.com

bafta.:D

| Recalo_Ionela_1998 a răspuns (pentru dienuk):

Cum il poti face vampiri? In sims 2 season!

| RoxyLaLa a răspuns:

Alta parole nu pentru bani ci pentru. sa ii faci vampiri si tot ce vrei este boolprop testingcheatsenabled true

| Monycina a răspuns:

Maxmotives - energie
motherlode - bani
kaching - bani
moveobjects on/of - misca orice lucruri
ForceTwins - gemeni
intProp maxNumOfVisitingSims 8 - invita mai multe persoane la petreceri
aging on/of - sa [nu] imbatranesti

| Tanasescu a răspuns:

Pe ce data (8 aprilie 2010) nici nu a venit sau esti din vitor

| RuxiLysm a răspuns (pentru Tanasescu):

Pff. Daca Sims 3 exista din 2009, Sims 2 ii de pe 2004

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode este pentru 500, 00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dai ctrl shift c deodata toate apoi unde este alb scrii motherlode
de mai multe ori si faci bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"motherlode" -pentru 50. 000
"moneymoneymoney" -pentru 10. 000. 000. 000
"unlockcareerrewards" -ca sa deblochezi premiile d la servicii
"maxmotives" -ca sa fie verzi toate starile simsilor (adica: hungry, energy.etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cakhing pentru 1. 000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Klapauciua;!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode-bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeshi ctrl+shift+c si scrii o parola.eu stiu doar 2:una pentru orice sims si alta doar pentru sims 2 bon voyage.pentru orice sims e asa:motherlode(iti da 50. 000)si pentru bon voyage e asa:changelotZoningHotel(transforme locul comunitar obisnuit in hotel:trebuie sa pui receptie)cam atat stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un raspus pentru voi stiu o groaza de parole si o sa vi le spun sunt:motherlode-bani, bool proptestingCheats enabledtrue-adolescentii pot avea copii si tot felul de tampenii, stretchSkeleton-modifici talia simsilor, social-debug:previi reactile sociale, nosound-fara sunet, familyfunds[numele familiei]xxxx-iti da orice suma de bani care o doresti[la orice familie]iar[xxxx scrii suma pe care o doresti], ForceTwins-iti da gemeni iar boll ProptestingCheats enabled true-iti umple toate starile simsilor cu verde.Credema parolele sunt corecte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlode pentru bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu pentru sims 3! si eu caut pentru sims 2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. nu stiu. tu sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherolode stiu doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaake

| nanalicious a răspuns:

Nu stie nimeni una la care poti sa le dai bani inainte sa ii pui in casa?

| valeria2000 a răspuns:

Dar,testingcheatsenabled true nu merge la mine (sims2)?

| Lorena-Andreea_Enciu_1992 a răspuns:

Sunt foarte multe si poti cauta pe Google.

| Ruxy_1860 a răspuns:

Unlockcareerrewards

motherlode

moneymoneymoney

boolProp guob (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele obiectelor din interior

deleteAllCharacters: Stergi toti simsii din unghiul camerei vecinilor

help: Lista tuturor codurilor

♥Si mai apasa shift+click pe un sim si iti da multe optiuni(sa il faci vampir; sa iti dea lampa duhului daca ai sims free time etc)

| Denysukaa_2649 a răspuns:

Boolprop testingcheatsenabled true = dai shift pe obiectul sau persoana respectiva.
maxmotives
motherlode
kaching
move_objects on