| ralubruneta a întrebat:

Cine stie sa imi modifice si mie o melodie? adica in loc de un cuvant sa puna altu?

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Te referi la textul melodiei? Adica sa inlocuiesti un cuvant dintr-o melodie cu alt cuvant. Cred ca singura solutie ar fi sa-l suni pe ala care canta melodia respectiva si sa-l rogi frumos sa o inregistreze inca o data, cu ulterioarele modificari ale versurilor (si zi-i ca-i dai fundita:D :)) ). Daca nu reusesti incearca cu un sintetizator de voce, iti recomand "ivona" http://www.ivona.com/index.php, bagi acolo versurile cum vrei tu si o pui sa cante, bine... ea o sa recite ca no, n'are asa voce, da' nu conteaza :D. Sau mai bine canta tu si inregistreaza-te :)>-. Am glumit, sper ca nu te superi :) >:D< :D

6 răspunsuri:
| AndreeaG a răspuns:

Nu cred ca la aia a vrut sa se refere.Se referea la versurile melodiei, sa schimbi versurile, nu? Sau poate ca ma insel?

| AndreeaG a răspuns:

Http://informatiinews.blogspot.com/......ia-in.html Aici se vorbeste despre modificarea melodiei, se dau si 2 programe, dar din ce am citit unul cred ca este de identificat versurile!:)

| Deny_8368 a răspuns:

Dai click dreapta pe melodie si dai rename...si scrii numele pe care il vrei uh...

| ralubruneta explică:

Nu sa modific numele...sa modific continutul melodiei.la asta ma ref

| ralubruneta explică:

Da ma. nu a-ti auzi pe la radio.in loc de ceva zice Radiooo Zuu.sau mai stiu eu cethinking

| adysor_2849 a răspuns:

Incearca cu virtual dj