| Costy88_2109 a întrebat:

Cine stie sa ma ajute si pe mine sa gasesc un Root Manager pentru un Huawei Asceng G300 U8815 pentru ca vreau sa ii pun teme si/sau sa-i schimb softul.Astept si sfaturi.Multumesc mult

1 răspuns:
| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Teme se pot pune cu Go Launcher Ex descarcat si instalat de pe Market, instalezi acest program si apoi poti descarca cate teme vrei tot prin el la Go More Theme Launcher.Cat despre schimbat softul nu-ti recomand sa faci asta sau daca faci du-te la un service, daca faci asta acasa vei avea probleme cu sunetul in casti si in difuzor.Bafta