| Alexyu a întrebat:

Am luat un Huawei Ascend G300 si nu gasesc pozele pe care le-am facut cu camera foto. Funda cine stie

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Conectezi la pc>tragi de bara aia neagra de sus>in jos> o sa apara usb conectat>dupa aia dai activati stocarea USB>ok, apoi intri in my computer(sau dai open cand apare autiplay) si pozele se gasesc in folderul DCIM>Camera

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

In mod normal se gasesc in galerie.

| Alexyu explică (pentru Zangetsu):

Asta da dar nu le gasesc in foldere ca sa le bag in PC

| Zangetsu a răspuns (pentru Alexyu):

Conectezi la pc>tragi de bara aia neagra de sus>in jos> o sa apara usb conectat>dupa aia dai activati stocarea USB>ok, apoi intri in my computer(sau dai open cand apare autiplay) si pozele se gasesc in folderul DCIM>Camera