| Bruunetzellu93 a întrebat:

Cine stie un windows xp, compatibil cu windows 7. Funda!
sau sa-mi explice, pasii. de ce mi apare un ecran albastru error?!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 7 compatibil cu XP?! Nu exista asa ceva. Sunt facute pe doua principii diferite. W7 e compatibil cu Vista (Vista e mai slab si cu multe lipsuri) iar XP-ul cu el insusi. Eroarea de ecran albastru poate apare de la o piesa defecta, Win-ul poate fi defect sau discul zgaraiat, HDD-ul sau memoria, un program ce-l instalezi, etc. Pot fi o gramada de probleme. Incearca sa le schimbi pe rand.

| Bruunetzellu93 explică (pentru Salontanul):

Mersi de raspuns! happy o sa incerc, dar am partitionat un hard de 600gb in 4 nu mai am lochappy.

1 răspuns: