| Boxxa17 a întrebat:

Cine utilizeaza windows 8 licentiat.m-ar interesa niste pareri..eu il am instalat pe un Samsung NP300E5E-S01RO..mersii

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Si l-ai instalat cu licenta? eu il am dar fara licenta sad

| Boxxa17 explică (pentru DenisIonut01):

Da,am cumparat laptopu ieri si am mai dat niste bani in plus sa mi-l instaleze.ce parere ai de el?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Boxxa17):

Imi place mult, dar daca vrei sa folosesti ca jouri gen instalate nu e asa bun, recomand windows 7 daca il folosesti pentru jocuri.

| Boxxa17 explică (pentru DenisIonut01):

Nu-l folosesc pentru jocuri, dar pacat de placa amd radeon hd 8750 de 2 gb puppy dog eyes laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Boxxa17):

Da,pacat sad