| alexutz222 a întrebat:

Cinemi zice ci mie un metin2 privat fain TARE sa-mi dea registre si Download VA ROG

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa metin2 Tim. Daca te bagi pe Metin2 United(level amx 120 rata de exp 1000%) pe orice server(de preferat al 2lea) fie te cresc fie iti dau cont de evel 114. Ptr asta trebuie sa imi dai funda la rasp astasmug

| angelo400 a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba spui ca metin2 united e cel mai bun ca nu este am avut lv 115 pe el si l-am facut in 2 zile si dupa m-am plictisit de el nu e cine stie ce metinu asta

7 răspunsuri:
| dulcik99 a răspuns:

Metin2tim.il iei de pe site ul officeal www.metin2tim.ro downloadu siinregistrarea se face din pragrafu din stanga unde scrie utile pentru joc iti recomand setveru 1 la alegelea jocului deoarece sunt mai multi cum sa zic cu nicvel mai mare lucrurile se vand mai ietine nu pre sunt animale posedate si mai multe si multe petre metin)noroc

| TotEu21 a răspuns:

Metin2Gx www.metin2gx.ro aici iti alegi ce sv vrei.

| angelo400 a răspuns:

Auzi ia lasa tu toate metinurile astea praf united... apucate tu de metin2 x sau metin2 tdl, metin2magi, metin2 rockstar, metin2 mediaval valmondial si hammer metin2 cam atat sitiu euwinking

| SeboooWaruul55 a răspuns:

Earth metin2.
Cresti destul de repede;
Poti calari alte animale decat calul cum ar fii: leu, mistret, lup, tigru

| Metinhost a răspuns:

Www.metin-host.ro Hosteaza servere de metin2 incepand de la 10 euro:-O:-O:-O! Super Oferta. Dati si voi mai departe Pentru contact add: metin.host

| Bilbiortocel2 a răspuns:

Scrie pe google metine private si dai acolo unde scrie top 100 metine private si dai la metin 2 moon e pe locul 1