| AleHh a întrebat:

Cineva care se pricepe la html?
Incerc sa ma pregatesc pentru examen si nu stiu cum sa schimb poza si mesajul de pe pagina apasand pe acelasi buton.
Sunt noua si in html si in javascript

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai simplu exemplu de js de pe site ul ala te poate ajuta in ce vrei tu sa faci

http://www.w3schools.com/html/tryit.asp?filename=tryhtml_scripts_intro

| AIeXxX a răspuns:

Intra pe acest link, te invata totul despre html, poti sa alegi ce teme vrei www.w3schools.com/html/

| AleHh explică (pentru AIeXxX):

Site ul asta imi sponsorizeaza scoala, intr-un fel, stiam de el, dar n am gasit chiar ce am vrut eu

| willboy a răspuns:

Te ajut eu. Daca vrei iti dau adresa pe mai pe privat si imi trimiti fisierul html si mesajul cu poza care vrei sa se schimbe. Sau un Facebook sa iti explic pe chat fiecare cod. poate te intreaba "ce e asta".