| Andreea4509 a întrebat:

Credeti ca merita un iPhone 4? de ce? am o oferta cu 9 milioane. si stiti un site unde as putea sa vand un nokia n97 mini

9 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Daca suna prea bine sa fie adevarat inseamna ca e o teapa.
iPhone 4 la 9 mil? vezi ca poate-i o replica, iti recomand sa stai departe de asta.

Si nu, nu se merita sa cumperi iPhone 4, sau iPhone 4s, pentru ca Galaxy s2 e mai bun decat ambele

| miha90z a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita sa iti iei iphone4. In primul rand ca este scump, mult prea scump, daca il scapi pe jos risti sa nu mai ai ce face cu el si stiu ca majoritatea aplicatilor trebuie sa le platesti. Mai bine un Nokia N8 sau un Samsung. Cat despre N97 mini il poti pune pe okazii.ro. trendzone, tizo, mercador happy

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Pentru vanzari telefoane asau orice produl okazii.ro sau raid online

| Tsiitsix3 a răspuns:

X.` Paii Tata. Are Iphone 4. E suuper. 9 milioane. e prea putssin pentru iPhone. Darr. Daca tii. l.a recomandat. ziic sa tii.l ieii. doar ca nu prea e de fata... E mare. Sii sa ai grija sa nu l scapi pe jos. Ca Nu o Sa maii meargga. Daca tii.l cumperi I.atii Si o Husa. Da e foarte bun. Are multe Aplicatii. jocurii. Meriita. happy `

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Tsiitsix3):

Tu stii sa vorbesti? Mai mergi pe la scoala...

| Tsiitsix3 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Da, stiu. happy daca chiar te intereseaza, folosim contul asta 2 fete.happy si atunci a scris andrrea. happy o fata happy Dar nu stau sa iti sau explicatii. happy`

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Tsiitsix3):

Nu ti-am cerut explicatii, doar ca felul cum vorbesti, ohh, scuze, cum vorbeste "andrrea" e neinteligibil.

| kate19 a răspuns:

Ce ce nu ar merita? pare buna oferta. du-te oricum la Orange concept store sau la altex si te joci cu el

| Andreea4509 explică:

Am o cunostinta de familie, bun prieten care mi-l vinde cu 9 milioane. aproape nou