| bbxbeibiiii a întrebat:

Credeti (Stiti) ca iphone 5 va avea si bluetooth?
Puteti sa imi dati detalii despre el...adica camera, baterie etc.

fundita*voturi

Răspuns Câştigător
| tudyzor a răspuns:

Toate modelele de iPhone de pana acum au si ele Bluetooth.Ca nu poate fi folosit in scopul pentru care este creat cu iOS-urile de pana acum fara Jailbreak este altceva. Functia Bluetooth la iPhone poate fi folosita pentru transfer de fisiere cu ajutorul unor aplicatii din Cydia si exista unele chiar si in AppStore. Urmatorul model de iPhone ce urmeaza a fi lansat in toamna acestui an cu siguranta va aduce noutati si imbunatatiri privind camera foto/video, bateria terminalului, poate chiar si a ecranului acestui telefon care este deja foarte performant(Retina Display).Tot ce e posibil.Nu mai avem mult de asteptat oricum insa totusi am o certitudine ca pretul va fi foarte mare, insa, partea buna a lucrurilor este ca va scadea pretul celorlalte terminale(iPhone 3Gs si iPhone 4) care inca se mai comercializeaza.

5 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Sa fiu sincer iphone 5 cred ca inca nu a aparut.sau poate dar inca nu au zis ce poate

| KenJi a răspuns:

Normal ca iPhone 5 va avea bluetooth, are camera ce filmeaza full HD, bateria tine pana la 3 saptamani fara a fi utilizat foarte mult, sunet HD, insa aspect si in afara de astea nu sunt mari diferente fata de iPhone 4 asa ca ce sa spun eu unul daca as avea cum sa imi iau mi-as lua 4 si nu 5.

| rolly3342 a răspuns:

Iphone 5 nu va avea nici bluetooth, doar infrarosu xd laughing)

| Razer_2493 a răspuns:

I phone 5 a aparut in Italia sau franta nu mai stiu sigur in fine au zis la tv ca este mai subtire decat 4 si sincer eu am un 3gs daca asi putea sa dau timpul inapoi sa mi iau banii pe el si na nu l mai am.Ma tine 3 ore bateria maxim 4 si il am de 1 luna...nu va luati iphone este complicat pe itunes... sincer abia azi am reusit sa mi pun muzica pe el straight face