Întrebare recomandată | emaopris a întrebat:

Cu ce aplicatie imi pot recupera pozele din memoria telefonului?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu poti face asta, ai putea cu o aplicatie dar ai nevoie de root si sunt sigur ca nici nu stii ce-i ala. Las-o balta!

| octav005 a răspuns:

Pai daca ai google foto. este posibil sa ai pozele acolo. daca ai facut vreodata backup

| AndreiGigg a răspuns:

Pozele sunt irecuperabile. Data viitoare sa fii mai atenta si sa le incarci undeva gen Drive.

| ioana0013 a răspuns:

Incearca cu CM Backup, eu il folosesc cu incredere si poti face backup la poze si sms-uri si le poti restaura oricand pe orice dispozitiv.Nu trebuie decat sa iti faci un cont, la mine a mers si cu Facebook.

| emaopris explică (pentru ioana0013):

Eu deja am pierdut pozele, le pot recupera cu aceasta aplicatie?

| ioana0013 a răspuns (pentru emaopris):

Nu prea, decat daca ai mai folosit-o.Eu am folosit-o dupa ce mi-a fost furat telefonul.