| Annitu a întrebat:

Cu ce program mă pot şterge din lista cuiva (de mes), în afară de Trolling Arounds Deny a Buddy v3.1?

Mulţumesc!happy

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Am o intrebare.De ce vrei sa te stergi din lista cuiva, ca sa nu mai dea id-ul tau la nimeni sau ca sa scapi de persoana respectiva? Daca vrei doar sa scapi de ia, incearca ignorwinking!

| userr a răspuns:

AnNiTu eu am un programel de o asa natura, dar antivirusul il recunoaste ca virus pentru ca este un virus, daca crezi ca te descurci da-mi mesaj cu id-ul tau de mess si iti dau, dar nu uita atentie pentru ca toate programele hack au la baza un virus!

| Annitu explică:

Mess *scuzehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu alte programe, dar iti pot recomanda, in schimb, un site: http://www.vizgin.com/remover.php. Ceea ce trebuie sa ai in vedere este ca, atunci cand incerci sa-ti stergi id-ul din lista lui, respectivul trebuie sa fie offline(nu online sau pe invizibil), altfel nu va merge.Cu ajutorul acestui site te vei sterge din lista lui de messenger, dar vei ramane la Address book.