| bubu_6005 a întrebat:

BunahappyStie cineva un program in care te poti sterge din lista cuiva?(MESS)? Va Rog am nevoie!cryingDar nu Denny Budy ca nu functioneazasadMultumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Http://messenger.bancuriok.com/......messenger/ vezi ca iti zice click aici pentru download si dai click acolo il descarci instalezi si-ti faci de cap:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine ii dai tu ignore persoanei respective si gata? happy

| alexunder12 a răspuns:

Asta suna a cracking, ai grija. Lista de messenger este stocata pe serverele Yahoo. Pentru a sterge un id dintr-o lista trebuie fortata intrarea. Deci iti recomand sa eviti acest tip de actiuni.