| together4ever a întrebat:

Cu ce program (nu photoshop) as putea edita o poza in care culoarea feţei a iesit foarte deschisa (alba) din cauza bliţului? As vrea sa o fac putin mai inchisa la culoare dar neschimband restul culorilor.

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Photoscape
photoeditor
photoinstrument
dremlight photo
si sunt si simplu de folosit

7 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Incearca cu PhotoScape

| Cella a răspuns:

Photo scape

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Eu iti recomand totusi Photoshop-ul, este cel mai puternic. Nu am un tutorial special pentru asa ceva, dar iti pot pune la dispozitie tutorialul acesta : http://www.ro-sotw.com/......photoshop, Ne e exact ce-ti trebuie dar te poate ajuta. Ca un plus, incearca site-ul asta care-ti ofera combinatii de culori. te va ajuta. www.culori.ro-sotw.com

| Stefan_3770 a răspuns:

Photoscape e cel mai bun

| Deush a răspuns:

Pizzap, rabbit, photo scape etc:*