| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot deschide aplicatiile in afara de winzip care a expirat perioada trial?

9 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Daca te referi la arhive incearca pe softpedia.com si cauta winrar
big grin

| MoTaNeLL a răspuns (pentru Vasybulan):

Nu vreau arhive nu stiu ce are cand incerc sa deschid ceva imi da sa aleg cu ce sa deschid si nu stiu ce sa downloadez sa dezchid cu el

| crynys a răspuns (pentru MoTaNeLL):

Pai trebuie sa stii ce extensie are acel "ceva" ca poate este un.doc la care iti trebuie office etc ce crezi ca winzip e mama tuturor ranitilor

| MoTaNeLL a răspuns (pentru crynys):

Pai mi-am luat winzip si numai cu el imi da sa deschid si numai imi merge...

| Vasybulan a răspuns (pentru MoTaNeLL):

Mno bine. Fii antena(atent). Vezi ce extensie are acel fisier(adica ce scrie dupa punct) si cauta pe goagal cava de genu "cu ce fot deschide fisierele in format...".
Iar in loc de puncte pui clar extensia pe care o are fisierul
big grin

| crynys a răspuns (pentru MoTaNeLL):

Ia si winrar de aici http://www.rarlabs.com/ cauti acolo in mijlocul paginii versiunea in limba romana

| Vasybulan a răspuns (pentru MoTaNeLL):

Si btw sa zici daca ai reusit
big grin

| nikbad4u a răspuns:

Intra pe google si scrie asa serial winzip si asa il faci full nu trial happy

| FlorinGradi a răspuns:

Ca sa vezi tipul de extensie in windows explorer citeste aici http://support.microsoft.com/kb/865219/ro, iar ca alternativa la WinZip poti incerca Izarc(are si romana), PeaZip, BandiZip, KuaiZip -astea ar fi cele mai bune exemple mai ales ca sunt gratuite si nu "expira'' niciodata ca WinZip si WinRAR. Ai grija ca inainte de asta sa dezinstalezi Winzip, Atentie ca Izarc la instalare sa nu instalezi accidental si acele programe aditionale. Unde le gasesti? - cautare pe google!