| Seby619 a întrebat:

Cu ce programe realizez niste animatii tari pentru niste video-uri?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Cu flash professional insa dupa cum zice si numele este "professional". pentru inceput iti recomand sa cauti tutoriale pe youtube (nu te astepta sa inveti in 2-3 zile tot este foarte complicat flash-ul). iti trebuie imaginatie, un pic de programare si multa rabdare. gasesti aici o varianta trial 30 de zile http://www.softpedia.com/get/Internet/WEB-Design/Flash/Adobe-Flash.shtml

1 răspuns:
| SellGomezzz a răspuns:

Intra pe www.sitecreator.com si gasesti acolo Fundisa?;;)