| demisca a întrebat:

Cum accesez aplicatia Magazin Google play sa descarc niste jocuri pentru. tableta? Mersi

Răspuns Câştigător
| KingDragoș a răspuns:

E simplu.Ca sa-ti poti instala jocuri si aplicatii de pe Magazin Google Play trebuie mai intai sa intri pe Magazin Google Play, cu contul tau, pe telefonul mobi.Atat.

6 răspunsuri:
| cristy1993 a răspuns:

Pai intri pe pagina lor https://play.google.com/store
Insa trebuie sa ai cont, daca nu iti creezi unul, dureaza 2 minute

| demisca explică (pentru cristy1993):

Am cont pe google daca cand dau sa instalez aplicatia imi spune ca nu stiu ce nu am activat

| cristy1993 a răspuns (pentru demisca):

Datele de fundal?

| Anonim271 a răspuns:

Sall!
Ai reusit sa instalezi vreo aplicatie de pe google play?

| Stan_Vali_1981 a răspuns:

Cum descarc magazin play