| kowedwejwejdiowejhdjdjoijiwjiow a întrebat:

Cum activez sunetul la laptop daca nici nu pot sa intru in meniul volumului am incercat multe variante dar nu au mers vreau un raspuns urgent

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti sigur ca ai toate driverele in regula? Spune ce laptop ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai probleme su driverul dar stiu ca de la win 7 in sus exista driverul de sunet.incearca sa descarci driver booster si scanezi cu el.Cauti in lista driverul sound si il updatezi.Dar poate ai probleme si cu placa de sunet.