| ioanateo a întrebat:

Am un laptop am si web (care e atasat de laptop) si vreau sa fac poze, sau sa ma filmez.Cum sa fac? P.S.Am incercat sa fac ca la raspunsurile pentru PC dar nu mi-a mers... Urgent!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Si eu am camera WEB inclusa laptopului.Dar eu nu am instalat-o mi-a mers din prima.Cred ca era deja instalata cand l-am luat.Dar cand sa intru pe ea nu o gesesc.Asa ca intr-o zi am intrat pe messenger si mi-am dat singur web.laughing.

| BonnieSweet a răspuns:

Ai nevoie de driver pentru web. Si eu am laptop cu web incorporat si a trebuit sa caut. Nu sunt greu de gasit... Trebuie sa scrii firma laptopului si ce cauti... Si sunt foarte usor de instalat [Next, Next, Finish]