| Justina10ify a întrebat:

Cum adaug o pagina la favorite, pe Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| dymon a răspuns:

Intri pe pagina care doresti sa o adaugi, apoi in partea dreapta sus este o steluta, click pe ea si alegi optiunile dorite fie adaugi la bara pentru semne sau meniul semne de carte.Succes! happy

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pune-l la semne de carte, sau dacă vrei scurtătură pe desktop poţi face asta cu Internet explorer pastezi linkul şi apoi îi dai save as shortcut on desktop

| push2gl a răspuns:

Ai steluta aia la bara de cautare dai pe ea

| cristizor a răspuns:

Ai pe undeva boomark nu mai imi aduc aminte bine... acum folosesc google chrome care are acolo unde scrii site o steluta si e mai usor incearcal poate ramai la el

| NekoJen a răspuns:

Sus de tot unde este scris linkul site-ului pe care il accesezi in dreapta sunt : o steluta gri si 2 sageti, una in jos si una intoarsa asa big grin. Apesi pe steluta atunci cand esti pe acel site. Apoi mai sus de asta scrie: " File, Edit, View, History si BOOKMARKS" apesi acolo dupa care sunt mai multe categorii iar tu vei apasa desigur pe " Recently Bookmarks". Si evrika! Acolo sunt toate cele salvate big grin. Bafta!