| TheSpecialOne a întrebat:

Browser-ul pe care il folosesc acum este Mozilla Firefox 5. Problema mea este ca nu am acea casuta care ma redirectioneaza direct pe pagina de start, in cazul meu Google. Cum pot sa o adaug in toolbar?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa setezi pagina de start google. Intra in Unelte/Optiuni/ General si la Cand Firefox porneste selectezi Arata pagina mea de start si la Pagina de start scrie http://www.google.ro si dai OK. Succes si numai bine!

| Helenee24 a răspuns:

Esti sigur ca nu o ai? Ar trebui sa fie dupa web search, ultima chestie.
In fine, incearca view->toolbars->customize. Selectezi de acolo iconita cu casuta si ar trebui sa apara happy