| CosminComan75 a întrebat:

Cum aflu adresa ip a cuiva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E simplu, zii sa iti trimita un mail, si spre exemplu pe yahoo, daca dai sa vezi headerul detaliat a celui care ti a trimis mail ul vezi si ip.

sa stii ca nu te ajuta cu absolut nimic ca ii afli ip, mai ales daca il are dinamic

Răspuns utilizator avertizat
| Boncea_Narcis_1994 a răspuns:

Pai depinde, sunt mai multe metode, in primul rand trebuie sa iei legatura cu el, nu o poti afla pur si simplu dupa nume ...trebuie sa iei legatura cu aceea persoana pe skype sau pe messenger daca vrei sa-i afli ip-ul.