| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu parola de la facebook, ca mi-o spart cineva contul si mi-o schimbat parola, dau la ""ai uitat parola"" si nu pot sa o recuperez, eu intru cu numarul de telefon si nu stiu ce sa fac, imi da https://www.facebook.com/help/contact/234405046615919 si habar n-am ce sa fac, va rog ajutati-ma :o3

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai daca tu ti-ai facut acel cont cu numar de telefon, inseamna ca individul care tia"spart contul" a avut acces si la telefonul tau.Nu sunt mare fan facebook dar din ce m-am informat in cazul tau Facebook-ul trebuia sa iti trimita un mesaj pentru confirmarea schimbarii password-ului.
Poate ma insel!

| AndreeaS99 a răspuns:

Vezi poate găsești „Logare/Sign in cu Yahoo", dă acolo, introduci email-ul și vei primi pe mail un link unde iți poți schimba parola! happy

| jony22 a răspuns (pentru AndreeaS99):

Pai aici e problema ca nu are yahoo. si-o facut facebooku cu numarul de telefon si asa intra si nu stiu cum sa ii aflu parola acu