| otypa a întrebat:

Cum as putea sa imi scot ceva filme de pe calculator? trebuie sa imi instalez ceva program sau cum?

Răspuns Câştigător
| Milk Swan a răspuns:

E foarte greu de explicat. Eu am un program, se cheama NERO...acolo ti-l inregistrezi pe CD si il arde( ii inregistreaza informatiile) apoi, il scoate dupa cateva secunde, aproape 1 minut. Trebuie sa mai ai si un aparat, nu numai un program si mai am multe sa-ti explic! Iti spun cand o sa-ti cumperi tot ce ai nevoie!

7 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

In functie de unitatea optica pe care o detii, iti cumperi cd-urile potrivite. Daca ai CD-RW iti cumperii cd-uri pana la 700MB, daca ai DVD-RW cumperi cd-uri sau DVD-uri pana la 4.7GB. Cu ajutorul lui Nero iti faci compilatia si le scrii pe disck-uri

| LittleZyzy a răspuns:

Cu Nero poti arde niste dvd-uri...sau cu un stick usb, e mai simplu.

| otypa explică:

Eu am nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebiue sa ai anero start smart sau alt nero:
D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa scot dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebu sa scoti prograna

| andreiolariu a răspuns:

Daca vrei sa le pui pe CD sau DVD cu NERO.