| rebela_3712 a întrebat:

Cum as putea sa instalez windows 7 ultimate fara nimic? Adica sa il downloadez de pe un site il instalez, dau restart si am oarecum w7. Sau daca nu, un site de unde pot downloada programul care modifica interfata windows-ului xp cu cea a w7 ULTIMATE

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai aici o tema de XP cu win 7 ultimate si instructiuni http://www.stealthsettings.com/......ws-7-seven Clik pe ''download link''

| leonardo a răspuns:

Nu e chiar asa de usor. Iti trebuie un DVD cu Win7 de boot, il bagi, formatezi partitia cu win vechi si apoi il instalezi pe cel nou.