| KazumaKwabara a întrebat:

De unde as putea sa downloadez windows 7 ultimate pe 64 biti free ..sa mearga sa-l instalez fara erori ..Multumesc va rog ajutati-ma. Funda si vot!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| delya91 a răspuns:

Intreaba la un magazin care vinde computere si/sau licente de ce.
Varianta "Windows 7 ultimate pe 64 biti free" este o vrajeala pentru fraieri, nu face nici cat un Win xp, multumeste-te cu home daca zici ca ai, iar daca nu ai licenta la el, cumpara-ti de urgenta, altfel nu poti face update.

4 răspunsuri:
| RUDOFL4X4 a răspuns:

Iti trebuie licenta

| delya91 a răspuns:

La compu tau nu merge asa ceva, numai daca cumperi licenta...
Placa ta de baza si CPU nu merg cu astfel de sistem "windows 7 ultimate".

| KazumaKwabara explică (pentru delya91):

laughing de ce nu ar merge? configuratia mea este placa video ati eadeon 512 mb
4 gb rami
procesor Intel pentium dual core 2.3 ghz iar acum am pe el windows 7 home premium 64 biti

| KazumaKwabara explică (pentru delya91):

Iti dau funda chiar daca nu ai dreptate pentru ca esti o bunaciune. Apropo imi plac picioarele tale big grin :*:*

| delya91 a răspuns (pentru KazumaKwabara):

Intreaba la un magazin care vinde computere si/sau licente de ce.
Varianta "Windows 7 ultimate pe 64 biti free" este o vrajeala pentru fraieri, nu face nici cat un Win xp, multumeste-te cu home daca zici ca ai, iar daca nu ai licenta la el, cumpara-ti de urgenta, altfel nu poti face update.