| jmikii a întrebat:

Cum as putea sa leg mai multe monitoare la un laptop? ..ca dispay extins.

Răspuns Câştigător
| jmikii explică (pentru Arthur):

Asta cautam, ...USB to DVI External Video Card (asemanator cu ce apare in al 2-lea link). Mersi.

| Arthur a răspuns (pentru jmikii):

Pentru puţin.

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cel mai simplu ar fi dacă laptopul tău ar avea două porturi video disponibile : VGA şi HDMI. Altă variantă ar fi să foloseşti un dipozitiv Dynadock : http://www.price.ro/preturi_toshiba_dynadock_u10_(pa3575e-1prp)_293784.htm
Sau folosirea unui dispozitiv E-PORT PLUS : http://www.amazon.com/......B002L9D320

| jmikii explică (pentru Arthur):

Am doar o singura iesire RGB.
La un docking station de laptop daca conectezi monitorul 2 iti stinge monitorul de la laptop.
Dynadock ar fi o solutie dar doar pentru 2 monitoare. ..se pot pune mai multe?

| Arthur a răspuns (pentru jmikii):

Da, am văzut conectate trei.

| K0sti a răspuns:

Decat unul.

| jmikii explică (pentru K0sti):

Ai putea sa dai mai multe detalii?

| jmikii explică (pentru IulianP):

Vreau o imagine diferita pe fiecare monitor (display extins)